Hakkımızda

1994 yılında Yıldız, Tiflis Caddesinde İsmail Demir tarafından kurulan 01 Adanalı İsmail Usta’nın Yeri 20 yeldir Ankara’da siz değerli konuklara hizmet vermektedir. Eylül 2012’de Çayyolu Beyler caddesinde 2. şubemiz de hizmetinize başlamıştır.

01 Adana Yıldız, 150 kişi kapasiteli olup hemen girişte konumlandırılmış olan kebap ocağı ile samimi ve sıcak bir atmosfer yarabilmiştir. Ayrıca, yaz aylarında elma, kiraz, vişne ağaçları ve sarmaşıklarla çevrilmiş 120 kişilik bir bahçemiz bulunmaktadır.

01 Adana Çayyolu, ayni anda 300 kişiye hizmet verebilen restoranımız 5 bağımsız salonuyla siz değerli konuklarımızın hizmetinizdedir. Çiçekler, ıhlamur ağaçları, söğüt ağaçlarıyla çevrilmiş bahçemizi geçtikten sonra hemen girişte bulunan meze, salata ve et teşhir üniteleri ile yiyeceğiniz her şeyi gözlerinizle görüp hazırlanışlarını izleyebilirsiniz. Ocak başında ise ateşin karşısında etlerinizin pişmesini beklerken geleneksel ocak başı kültürünü yaşayabilirsiniz. Üst katlarımızda ise Çayyolu, Ümitköy manzaralı 2 adet terasımız bulunmaktadır. Özel günlerde misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz, mutlu anılarınızı, günlerinizi kutlayabileceğiniz restoranımızda kusursuz hizmet en büyük hedefimizdir.

Hedefimiz en iyi hizmeti en kaliteli biçimde misafirlerimize sunmaktır. Restoranlarımızda etlerimiz süt kuzu olarak Diyarbakır’dan getirilmektedir. Sinirleri tek tek ayıklanan etler zırhlanarak kebap haline getirilmektedir. Pul biber, sumak ve toz biber Maraş’tan özel olarak getirilmektedir. Bunun yanında Ceyhan’dan ev yapımı şalgam suyumuz haftalık olarak gelmektedir.